info@sedaturizm.com | 0 216 306 22 55
SEDA TURİZM - MICE- KURUMSAL SEYYAHAT ORGANİZASYONLARI

Vizyon & Misyon

          Hızla gelişen ekonomik ve sosyal koşullar ile beraberinde getirdiği yüksek yaşam standardı ve beklentiler günümüzde özellikle hizmet sektöründe kendisini fazlasıyla hissettirmektedir. Yükselen ve farklılaşan yaşam standartları nedeniyle beklentilerimiz daha bir artmış, her konuda her aşamada kusursuz, bize özel hizmeti bekliyor olmuşuz.

          SEDA GRUP olarak, faaliyet kapsamımızda yer alan turizm, reklamcılık, organizasyon ve yayın – matbaacılık konularında kurumsal ve bireysel müşteri ve müşteri adaylarımıza,  "çözüm ortağı"  yaklaşımıyla hizmet sunmayı kendimize misyon edinerek yaklaşık on yıldır faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

          Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak; İstanbul'un tüm semtleri ve Türkiye genelinde, hatta yurtdışında yerleşik kişi, kurum ve  kuruluşlar  için de hizmetlerimizi  sunabilmekte ve geride kalan kısa sayılabilecek sürede müşterilerimize en uygun koşullarda hizmet verebilmiş olmanın hazzını yaşamaktayız.

          Turizm ve Seyahat alanında A Grubu Seyahat Acentesi IATA statüsüyle başta THY olmak üzere Sun Express, Pegasus, Onurair, Anadolujet,  İzair ve Atlasjet Hava Yollarının yetkili acentesi olarak yurtiçi ve yurtdışı biletlerini satmaktayız. Ayrıca  Ogertur, Delta Hava Yolları, Lüfthansa, Air France, Swiss Air,  Malev, Gulfair, Qatar Airways, Emirates, KLM ve Azerbaijan Airlines gibi yaklaşık 80 yabancı hava yolu şirketlerinin de acente bazında yurtdışı biletlerini satıyor, umre ve hac dâhil yurt içi ve yurt dışı organizasyonlar düzenlemekteyiz. Kurumsal müşterilerimizin gezi, panel, toplantı, fuar gibi organizasyonlarını özenle gerçekleştirmekteyiz.

          Grubumuz kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye odaklanmış, en uygun çözümleri üreterek, yüksek standartlarda, uygun maliyetler ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.  Başarılı ve uzun süreli bir çalışmanın, ancak yüksek kalite standartları olan bir ekip çalışması ile gerçekleşeceğini bilmekte, her türlü alt yapımızı da bu doğrultuda geliştirmekte ve personelimizi bu yönde eğitmekteyiz.

          Amacımız,  bu misyonu üstlenirken ülke ekonomimize katkıda bulunmak ve sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olmaktır.

Saygılarımızla...

 

İletişime Geç

KURUMSAL

Hakkımızda

Seyahat Çözümleri

M.I.C.E

Futbol Kampları

İndirmeler

  ADRES

Yukarı Mah. Üsküdar Cad. Gurur İş Merkezi No:12 / 5
Kartal / İstanbul | Turkiye

HİZMETLERİMİZ

Yurtiçi Uçak Biletleri

Yurtdışı Uçak Biletleri

Yurtiçi Otel Rezervasyonları

Yurtdışı Otel Rezervasyonları

Yurtiçi Turlar

Yurtdışı Turlar

Yurtdışı Fuar Takvimi

Ümre ve Hac Organizasyonları

Vize ve Pasaport İşlemleri

İLETİŞİME GEÇ

  Bize Yazın


  Twitter


  Facebook


  İletişim: + 90 216 306 22 55


  E-Mail: info@sedaturizm.com


  Diğer Web Sayfalarımız


  Mice: www.sedamice.com


  Futbol Kampları: www.soccercampturkey.com